گاردن گلو
درباره

دبی گاردن گلو یک پارک موضوعی شبانه در دبی، امارات متحده عربی است. این یک جاذبه منحصر به فرد است که دارای بیش از 10 میلیون چراغ LED و مواد قابل بازیافت برای ایجاد یک نمایش خیره کننده از نورها و هنر است. این پارک به چهار منطقه موضوعی تقسیم شده است: پارک گلو، پارک دایناسور، پارک جادویی و پارک هنر 

اطلاعات

 

   Glow Park  یکی از بزرگترین مناطق مبتنی برنور است و دارای انواع مجسمه ها و تاسیسات میباشد. برخی از جاذبه های محبوب در پارک گلو عبارتند از تونل بی نهایت، پیچ و خم کریستال و پیچ و خم آینه. پارک دایناسور خانه بیش از 120 دایناسور انیماترونیک، از جمله تی رکس در اندازه واقعی است. بازدیدکنندگان می توانند در پارک قدم بزنند و در مورد دایناسورهای مختلفی که زمانی در زمین پرسه می زدند، یاد بگیرند.

 پارک جادویی زمین دنیایی از توهمات نوری است، جایی که بازدیدکنندگان می توانند جلوه های عجیب و غریب و شگفت انگیزی را تجربه کنند. برخی از جاذبه های محبوب پارک جادویی عبارتند از: اتاق وارونه، اتاق هولوگرافیک و اتاق بی نهایت.

پارک هنر یک پارک دوستدار محیط زیست است که از هزاران ماده قابل بازیافت مانند بطری های کوچک، ظروف سرامیکی و سی دی تشکیل شده است. بازدیدکنندگان می توانند انواع اینستالیشن های هنری ساخته شده از این مواد از جمله مجسمه ها، نقاشی های دیواری و موزاییک ها را مشاهده کنند.

دبی گاردن گلو از شنبه تا پنجشنبه از ساعت 16 تا 11 شب باز است. این پارک در البرشا جنوبی و در نزدیکی باغ معجزه قرار دارد.

در اینجا نکاتی برای بازدید از باغ دبی وجود دارد: کفش های راحت بپوشید زیرا پیاده روی زیادی انجام می دهید.

دوربینی به همراه داشته باشید تا از تمام نمایشگرهای نور شگفت انگیز عکس بگیرید.

برای شلوغی به خصوص در تعطیلات آخر هفته آماده باشید.

Follow Us: instagram telegram twitter facebook mail