آیا یونیورس
درباره

AYA Universe یک پارک تجربه همهجانبه است که در شهر وافی دبی واقع شده است. این یک سفر 2 ساعته در سراسر جهان است، با استفاده از فناوری پیشرفته برای ایجاد یک تجربه واقعا منحصر به فرد

اطلاعات

 AYA Universe یک پارک تجربه فراگیر واقعیت مجازی است که در شهر وافی دبی قرار دارد. این پارک به مدت 2 ساعت سفری را از رویاهای جهان به واقعیت مجازی ارائه می‌دهد و از تکنولوژی برتر برای ایجاد تجربه‌ای منحصر به فرد استفاده می‌کند. این پارک به 12 منطقه مختلف تقسیم شده است، هر یک نمایشگاهی متفاوت از جهان را بررسی می‌کند. بازدیدکنندگان می‌توانند در باغ‌های روشنایی روشن سیر کنند، که درختان و گلها از نور ساخته شده‌اند و زمین نیز درخشندگی نرمی دارد. 

فرماندهی کهکشان: این یک ناحیه هیجان‌انگیز است که بازدیدکنندگان می‌توانند کهکشان خود را فرماندهی کنند. آنها می‌توانند با استفاده از نیرویی کهکشان‌ها و ستارگان را حرکت دهند و حتی می‌توانند سیاهچاله های خود را بسازند.

رقص نور: این منطقه‌ای چشم نواز است که بازدیدکنندگان می‌توانند با نور برقصند. زمین با یک شبکه از چراغ‌ها پوشیده شده است و با حرکت پایشان می‌توانند الگوهای متفاوتی ایجاد کنند.

ایستگاه فضایی: این منطقه‌ای آموزشی است که بازدیدکنندگان می‌توانند درباره سفرهای فضایی بیاموزند. نمایشگاه‌ها و خروجی‌های تعاملی وجود دارد و بازدیدکنندگان حتی می‌توانند یک دیدار مجازی از ایستگاه فضایی بین‌المللی بگیرند
 AYA Universe از روزهای یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 10:00 صبح تا 10:00 شب و از ساعت 10:00 صبح تا 12:00 نیمه شب در روزهای جمعه و شنبه باز است.

Follow Us: instagram telegram twitter facebook mail